Details

Sevgilisiyle Sikişirken Üvey Annesine Yakalandı

Sevgilisiyle Sikişirken Üvey Annesine Yakalandı

Kız arkadaşı sevgilisini evine çağırdı ve odalarında eğlenirken çamaşırları yıkamak için toplayan annesi kapının aralığından çifte kumruları seyretmeye başladı. Aniden odaya dalmasıyla gençlerin irkilmesi bir oldu. Kızın annesi direk kızının oğlanın sikine yapıştı ve yalamaya başladı. Bunu kıskanan kız annesinden bırakmasını istedi , aralarında  yarrak yalamak için yarışıyorlardı adeta. Uzun bir süre erkeğin yarrağını emdikten sonra annesi kızının amını ellemeye başladı. İçerisi iyice ısınınca soyunmaya başladılar. Ve Genç kız götünden yarrağı yemeye başladı. Bir yandan yarrak yiyordu bir yandan da annesinin amını yalamaya devam ediyordu.

Sevgilisiyle Sikişirken Üvey Annesine Yakalandı

Sevgilisiyle Sikişirken Üvey Annesine Yakalandı

Kız domalarak sikilmekten sıkıldı ve işi annesine devretti ve annesi oğlanın üstüne çıkıp zıplamaya başladı. O sırada ise oğlanın kız arkadaşı suratına oturup amını yalatıyordu. Anne sikilirken zevkten dört köşe oluyordu. Bir yandan yarrak yiyor bir yandan kızın memelerini yalamaya çalışıyordu. Uzun bir süre yarrak yiyen anne sıranın kızına geldiğini anladı ve oğlan kızı kucağına alıp tertemiz amcığını sikerken. Orospu annesi rahat durmuyor ikide bir oğlanın sikine saldırıyordu. Hem eliyle tutuyor hem de kızın amından çıkarıp yalamaya başlıyordu. Kızın zevkten zevk suları akıyordu gözleri kayan kız daha fazla sikilmeye dayanamadı ve annesi tekrar sikişmek istedi. Oğlan kadının arkasından yatıp bir yandan memelerini sıkıyor bir yandan da o olgun tertemiz amcığını sikmeye devam ediyordu. Anne zevk çığlıklarıyla bağırırken oğlan sevgilisiyle öpüşüyordu. Son bir kez de kızı altına alan adam kızın amını parçalarken annesi de kızının kafasına oturmuş ona amını yalatıyordu.

Kendilerini bir güzel siktirdikten sonra oğlanın yarrağını sırayla tükürüklü tükürüklü yalamaya başladılar. Bir o sikini alıyordu ağzına bir de diğeri kız adeta annesiyle yarrak yalamada yarışıyordu.Ve oğlan da onların bu kadar uğraşını boşa çıkarmayıp ikisinin de suratına boşaldı. Anne o kadar azgındı ki kızının suratındaki dölleri bile yalıyordu. Hem anne hem de kızı güzel bir günde doyasıya sikiştiler. Bir diğer porno videomuzda görüşmek üzere takipte kalın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.