Details

Elsa’nın üvey kardeşi Brad Hart’ın yeni hipnotizasyon numarasını göstermesini istediğinde Elsa Jean ve Chloe Couture dışarıda takılıyorlar. Brad, büyüsünün altına aldığında, Chloe ve Elsa’ya her çeşit yardım yapmasını ister. İlk başta onun iyiliği yeterince masum ama yakında sutyenleri ve külotlarını çıkarmalarını ve odalarını temizlemelerini istiyor. Oradan her şey gittikçe daha cinsel seyir izlemeye devam ediyor.

Brad, Chloe’ye arzularına uyma emrini verir ve ona ona bir el işi ısmarlamasını ister. Elsa ona ne zaman katılırsa tereddüt ediyor, ama sonra her iki kızın penisini ovuşturması cehennem kadar sıcak kararlaştırıyor. Onları çift cızır bir işe dönüştürür ve daha sonra onlara döner. Elsa’nın iç çamaşırını ve Chloe’s tanga parçalarını soyarak her birine şaplak atıyor ve sonra her bir krem ​​rengi iki parmağını parmaklarıyla, sonra da stiffie’leriyle örnek alıyor. Chloe’den başlayarak, her iki kızı da arkasından sarararak alır.

Kızlar sırt üstü dönünce Brad onun hakimiyetine devam ediyor. Elsa Chloe’nin yüzünü terk ederken ve sarışın bir kedinin tadını çıkarırken Chloe’nin iniş şeridinde çalışmaya geri döndü. Daha sonra kızlar ağızlarıyla çalışmaya başlamadan önce Elsa, zevkleri için elbisesini kullanıyor. Ellerini ve yumuşak dillerini onu çıkarmak için kullanıyorlar, her ikisi de patlamış olana kadar püskürtmelerinden zevk alıyorlar. Ancak o zaman kızlar asla hipnotize edilmemiş olduğunu paylaşıyorlar ve sadece Brad’i şehvetli üçlülerine çekmeye çalışıyorlardı.

Kız Kardeşini Hipnoz Edip Sikti

Kız Kardeşini Hipnoz Edip Sikti

Leave a Reply

Your email address will not be published.